yandex code

Tłumaczenia ekspresowe

FOCUS Tłumaczenia tlumaczenia_ekspresowe Tłumaczenia ekspresowe

100 stron w jeden dzień – i takim sytuacjom byliśmy już w stanie sprostać.

Tłumaczenie jest procesem, który wymaga czasu, odpowiedniej organizacji i kolejności działań. Z doświadczenia jednak wiemy, że czasem jakość przekładu jest co najmniej tak samo ważna jak szybki termin jego realizacji. O ile to tylko możliwe w kontekście zachowania jakości tłumaczenia, zawsze staramy się dostosować do wymaganych terminów, a że wiąże się to z dodatkowymi nakładami, stresem i wysiłkiem, stawki tłumaczeń zostały uzależnione od terminów w taki sposób, aby wynagrodzić tłumaczom dodatkowe godziny pracy i utrzymać wysoką motywację i zaangażowanie.

Tryby wykonywania tłumaczeń

W przypadku trybu ekspresowego i superekspresowego pracujemy również w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy.

W przypadku trybu zwykłego, dzień dokonania zlecenia i dzień odbioru nie są wliczane do czasu realizacji. Na przykład, tłumaczenie zlecone w trybie zwykłym w poniedziałek po południu będzie do odbioru w czwartek rano (dwa dni robocze to wtorek i środa).

W przypadku trybu zwykłego. do czasu realizacji nie wlicza się sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy.

Zwykły2 dni robocze i do 8 stron dziennieStawka podstawowa
Przyspieszony1 dzień roboczy i do 10 stron dziennie+25%
Ekspresowyna następny dzień i do 12 stron dziennie+50%
Superekspresowytego samego dnia i powyżej 12 stron dziennie+100%

Informacje dotyczące sposobu rozliczania ilości stron

Za stronę tłumaczenia przysięgłego uznaje się 1125 znaków ze spacjami.

Za stronę tłumaczenia przysięgłego uznaje się 1600 znaków ze spacjami.

(akceptujemy pliki z rozszerzeniem *.pdf, *.doc oraz *.docx)

Zapytaj o wycenę

Obok znajduje się prosty formularz wyceny. Wystarczy wpisać wymagane dane i dodać krótki opis: Czy ma to być korekta czy tłumaczenie? Przysięgłe czy zwykłe? Na jaki język? Na kiedy jest potrzebne? Można dodać wszelkie inne istotne uwagi i oczywiście dołączyć plik (skan, zdjęcie). Warto podać szybki kontakt do siebie, np. telefon, byśmy mogli łatwo się skontaktować w razie wątpliwości lub dodatkowych pytań. Jeżeli tłumaczenie potrzebne jest pilnie, ekspresowo, a najchętniej od ręki, najlepiej najpierw zadzwonić, byśmy mogli od razu ustalić wszystkie konieczne szczegóły i jak najszybciej przystąpić do realizacji zlecenia.


Masz pytania? Zadzwoń +48 600 312 110

Interesują Państwa inne tłumaczenia? Zapraszamy do kontaktu.