Tłumaczenia medyczne – Warszawa

Tłumaczenia medyczne

 

W naszym biurze tłumaczeń realizujemy specjalistyczne tłumaczenia medyczne – zarówno poświadczone, jak i zwykłe. Tłumaczenia wykonujemy w wielu parach językowych, w tym między innymi z i na językangielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski oraz czeski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Świadczymy profesjonalne usługi tłumaczeniowe online. Zleć nam przetłumaczenie dokumentacji medycznej, tekstów medycznych czy zaświadczeń lekarskich bez wychodzenia z domu!

 

Rzetelne tłumaczenia medyczne – tu nie ma miejsca na błędy

 

Wiemy, jak ważna jest rzetelność oraz wierne przekazywanie informacji. W tłumaczeniach medycznych wysoka jakość tłumaczenia jest niezwykle ważna, bowiem to dzięki niej jesteśmy w stanie tłumaczyć teksty, zachowując ich pierwotne znaczenie oraz sens.

W naszym biurze tłumaczeń realizujemy tłumaczenia wszystkich tekstów medycznych – opinii lekarskich, wyników badań analitycznych, RTG czy MR, tekstów medycznych, wypisów ze szpitala czy zwolnień lekarskich oraz wielu innych specjalistycznych dokumentów medycznych.

Nasi doświadczeni i certyfikowani tłumacze i współpracownicy mają niezbędną wiedzę z zakresu nauk medycznych, a także dziedzinpokrewnych, takich jak chemia czy biologia. Podczas tłumaczeń z zakresu specjalności medycznych współpracujemy z ekspertami – stomatologami, neurologami, ginekologami, psychiatrami, kardiologami, ginekologami, onkologami, chirurgami i innymi specjalistami.

To właśnie dzięki doświadczeniu oraz nierzadko współpracy ze specjalistami podczas sporządzania tłumaczeń medycznych, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najwyższej jakości tłumaczenie wiernie przekazujące informacje medyczne.

 

Tłumaczenia medyczne dotyczące wyników i zaświadczeń związanych z koronawirusem COVID-19

 

W dobie pandemii świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń medycznych zaświadczeń i wyników dotyczących obecności wirusa SARS-CoV-2 oraz obecności przeciwciał SARS-CoV-2. Wykonujemy również tłumaczenia zaświadczeń ze Stacji Sanitarno-Epidemologicznych, które poświadczają odbycie obowiązkowej kwarantanny w związku z obecnością bądź podejrzeniem obecności koronawirusa.

 

Charakterystyka tłumaczeń tekstów medycznych

 

Tłumaczenia tekstów medycznych – podobnie jak tłumaczenia tekstów technicznych czy prawniczych – to wymagające tłumaczenia, których realizacja na odpowiednim poziomie opiera się nie tylko na umiejętnościach lingwistycznych, ale przede wszystkim na specjalistycznej wiedzy z zakresu danej dziedziny specjalizacji medycznej.

W związku z tym zapewnienie wysokiej jakości tłumaczenia, które rzetelnie przekaże informacje zawarte w oryginale, jest poważnym wyzwaniem. Warto również zwrócić uwagę na nierzadko poufny charakter informacji, które podlegają tłumaczeniu. Z tego też względu podczas realizowania usług tłumaczenia przykładamy dużą wagę do zachowania poufności dokumentacji medyczneji dyskrecji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń medycznych

 

Nasze biuro tłumaczeń ma wieloletnie doświadczenie w realizacji profesjonalnych zwykłych oraz poświadczonych/przysięgłych tłumaczeń medycznych z zakresu niemal każdej specjalizacji medycznej czy około medycznej.

Współpracujemy z ekspertami, którzy służą nam fachowym doradztwem merytorycznym podczas wykonywania tłumaczeń dla naszych klientów. Nasze tłumaczenie odznaczają się nie tylko najwyższą jakością, poprawnością językową oraz rzetelnym przekładem informacji na wybrany język, ale także cały proces tłumaczenia, jak i wszelkie dokumenty są objęte odpowiednim poziomem dyskrecji oraz poufności.

Zapraszamy do kontaktu oraz zlecenia nam online lub osobiście tłumaczeń medycznych!

 

 

Opinie naszych klientów
Zapraszamy do naszych biur