Dlaczego warto korzystać z usług biura tłumaczeń online

Rzetelne, szybko uzyskiwane informacje bez wychodzenia z domu – tego oczekują obecnie konsumenci. Podobne oczekiwania stawiane są wobec tłumaczeń, które powinny odznaczać się wysoką jakością, być realizowane zdalnie, w ekspresowym tempie oraz w korzystnych cenach. Biuro tłumaczeń Focus Translations spełnia wszystkie te wymogi, ale to nie wszystkie korzyści, jakie niesie zdalna współpraca z profesjonalistami. Istnieje co najmniej 5 powodów, dla których warto korzystać z usług biura tłumaczeń online.

 

Wysoka jakość przekładu

Translatory internetowe kuszą swoją dostępnością oraz brakiem kosztów. Nikt nie jest jednak w stanie zagwarantować jakości generowanego przekładu. O ile wybór takiego rozwiązania może mieć sens w przypadku mało ważnych tłumaczeń krótkich zwrotów, to nie w przypadku dokumentów, artykułów specjalistycznych czy pism urzędowych. Przy dłuższych blokach tekstów każdy jest w stanie się zorientować, że tłumaczenie wygenerowane z translatora jest bezwartościowe.

Jeśli zależy Ci na rzetelnym przekładzie ważnych dokumentów – wybierz biuro tłumaczeń online i opcję zdalnego zlecenia prac. Doświadczeni tłumacze są w stanie dokonać przekładu nawet kilkudziesięciu stron w jeden dzień gwarantując przy tym wysoką jakość tłumaczenia. Standardowo wystarczą dwa dni robocze, aby otrzymać tłumaczenie wykonane przez profesjonalnego tłumacza. Jeśli więc chcesz bez wychodzenia z domu przetłumaczyć dokumenty pracownicze, ubezpieczeniowe oraz inne, ważne dla Ciebie materiały, zaufaj specjalistom, którzy wykonają dla Ciebie ekspresowe tłumaczenia wysokiej jakości.

 

Rozmaite specjalizacje

Tłumaczenia są tym bardziej wymagające, jeśli dotyczą specyficznej terminologii. Dotyczy to szczególnie treści z zakresu prawa, medycyny oraz ekonomii i finansów. Specjalistyczne przekłady dokumentów i tekstów wymagają nie tylko odpowiedniego wykształcenia językowego, ale też zrozumienia branży, znajomości terminologii oraz swobodnego poruszania się w danej tematyce.

W przypadku prawa czy bankowości każdy z krajów posiada własne procedury, przepisy wewnętrzne, a także kulturę branżową i obyczaje. Tłumaczenia specjalistyczne muszą być wykonywane z zachowaniem wysokiej wartości merytorycznej oraz z zastosowaniem jednolitego stylu, słownictwa oraz terminologii specyficznej dla danej branży. Biuro tłumaczeń online to gwarancja najwyższego poziomu tłumaczeń specjalistycznych, które mogą zostać wygodne zlecone bez wychodzenia z domu.

 

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe posiadają charakter oficjalnych dokumentów, dzięki czemu mogą być przedstawiane w urzędach, w instytucjach, na uczelniach lub w sądzie. Są to najczęściej akty urodzenia, akty małżeństwa, akty prawne, akty notarialne oraz dowody osobiste, umowy, pełnomocnictwa, świadectwa i dyplomy, a także rozmaite dokumenty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zawodu, których autentyczność musi być formalnie potwierdzona.

Przekłady tego typu muszą zostać wykonane przez tłumaczy posiadających odpowiednie uprawnienia i wpisanych do rejestru tłumaczy przysięgłych. Doskonała znajomość języka oraz ogromna wiedza to dodatkowe wymagania, jakie stawiane są przed specjalistami zajmującymi się tłumaczeniami przysięgłymi. Dostęp do ich usług jest w obecnych czasach dużo łatwiejszy, dzięki opcji zlecania tłumaczeń online.

W czasie narodowej kwarantanny, gdy staramy się unikać kontaktów osobistych, aby uniknąć zarażenia, warto pamiętać, że poza tradycyjnym odbiorem osobistym tłumaczenia poświadczonego, możliwe jest też przesłanie skanu. Nową możliwością jest elektroniczne tłumaczenie uwierzytelnione, opatrzone podpisem elektronicznym tłumacza przysięgłego. Należy pamiętać, że tłumaczenie takie występuje wyłącznie w formie elektronicznej i tak też jest przedkładane.

Focus Translations na bieżąco świadczy elektroniczne tłumaczenia poświadczone na język angielski, francuski i włoski.

 

Ekspresowe tłumaczenia

Proces składania zamówienia na tłumaczenie polega obecnie na wypełnieniu pól formularza online, załączeniu dokumentu, który ma zostać przełożony i wysłaniu wszystkich danych do biura tłumaczeń. W ten sposób możesz zlecić ekspresowe tłumaczenia online, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, możesz wybrać tryb superekspresowy, dzięki czemu przekład otrzymasz jeszcze tego samego dnia.

Szybkie, rzetelne tłumaczenia online wykonane przez doświadczonych profesjonalistów nie mogą równać się z żadnym translatorem. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości przekładzie wykonanym w ekspresowym tempie – postaw na biuro tłumaczeń.

 

Znajomość oczekiwań oraz bezpieczeństwo informacji

Wyobraź sobie, że zlecając tłumaczenie nie musisz po raz kolejny określać swoich oczekiwań. Tylko przesyłasz dokumenty i czekasz na realizację, która po raz kolejny spełni Twoje oczekiwania. Dzięki współpracy z jednym biurem tłumaczeń online, możesz liczyć na dobre relacje biznesowe oraz pewność wykonania zlecenia zgodnie z Twoimi potrzebami.

Biuro tłumaczeń online to także gwarancja bezpieczeństwa przepływu informacji. Zlecenia realizowane są zgodnie z etyką zawodową i zachowaniem tajemnicy informacji.

Korzystanie z biura tłumaczeń pracującego zdalnie to również wygoda, ponieważ tłumaczenia można przesłać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz.

Opinie naszych klientów
Zapraszamy do naszych biur