yandex code

Tłumaczenia dla firm – Warszawa

FOCUS Tłumaczenia opt1 Tłumaczenia dla firm - Warszawa

Profesjonalne usługi translatorskie dla firm

Nasza firma prowadzi działalność  w zakresie profesjonalnych przekładów językowych. Tłumaczenia dla firm są realizowane przez zespół specjalistów, których wiedza i doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość realizowanych projektów. Nasze biuro mieści się w Warszawie. Posiadamy dwie placówki w dogodnej lokalizacji miasta – w dzielnicy Śródmieście oraz Bemowo. Zapewniamy specjalistyczną obsługę zleceń ze wszystkich języków europejskich oraz wybranych języków pozaeuropejskich. Działamy w oparciu o najwyższe standardy. Zrealizowane projekty odznaczają się zawsze najwyższą jakością, dokładnością oraz dbałością o poprawność językową.

Tłumaczenia dla firm, które realizujemy w siedzibach naszej firmy (Warszawa Centrum oraz Bemowo) są objęte najwyższymi standardami. Zajmujemy się tworzeniem wartościowych, dokładnych przekładów. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia ekspresowe, przysięgłe oraz nieprzysięgłe tekstów o różnym charakterze. Zapewniamy także dokładne i zrozumiałe tłumaczenia ustne. Tłumaczone dokumenty uwzględniają specyfikę słownictwa specjalistycznego. Nasza wykwalifikowana kadra tłumaczy posiada wysokie kompetencje, potwierdzone licznymi certyfikatami oraz bogatym doświadczeniem, które umożliwiają przekład profesjonalnych tekstów medycznych, prawniczych, ekonomicznych oraz dokumentów z innych dziedzin działalności i nauki.

Tłumaczenia dla firm Warszawa

Realizujemy profesjonalne tłumaczenia dla firm, które zawsze odznaczają się wysoką precyzją oraz uwzględnieniem specyfiki języka tłumaczenia. Wynikiem naszej pracy jest dokładny, zrozumiały, profesjonalny przekład. Podczas realizacji zlecenia dbamy o wysokie standardy pracy. Służymy wsparciem i doświadczeniem podczas ustalania warunków współpracy. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Szanujemy poufność danych oraz zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów.

Nasza firma to profesjonalne, kompleksowe tłumaczenia dla firm. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Posiadamy dwa biura, w których doświadczeni, wykwalifikowani konsultanci chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat warunków współpracy. Zachęcamy również do skorzystania z formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na naszej stronie, który umożliwi Państwu dokonanie szybkiej wyceny tekstu. Nasze biuro zapewnia najwyższy poziom usług. Wykonujemy ekspresowo tłumaczenia krótkich i prostych zleceń, jak również obszernych zestawów dokumentów i dokumentacji biurowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

FOCUS Tłumaczenia opt2 Tłumaczenia dla firm - Warszawa

(akceptujemy pliki z rozszerzeniem *.pdf, *.doc oraz *.docx)

Zapytaj o wycenę

Obok znajduje się prosty formularz wyceny. Wystarczy wpisać wymagane dane i dodać krótki opis: Czy ma to być korekta czy tłumaczenie? Przysięgłe czy zwykłe? Na jaki język? Na kiedy jest potrzebne? Można dodać wszelkie inne istotne uwagi i oczywiście dołączyć plik (skan, zdjęcie). Warto podać szybki kontakt do siebie, np. telefon, byśmy mogli łatwo się skontaktować w razie wątpliwości lub dodatkowych pytań. Jeżeli tłumaczenie potrzebne jest pilnie, ekspresowo, a najchętniej od ręki, najlepiej najpierw zadzwonić, byśmy mogli od razu ustalić wszystkie konieczne szczegóły i jak najszybciej przystąpić do realizacji zlecenia.


Masz pytania? Zadzwoń +48 600 312 110

Interesują Państwa inne tłumaczenia? Zapraszamy do kontaktu.