yandex code

Jak mogę odebrać tłumaczenie?

Tłumaczenia nieprzysięgłe odsyłamy standardowo pocztą elektroniczną. Na podstawie indywidualnych ustaleń wydajemy je w formie wydruku, zgrane na płytę CD lub pendrive.

Oryginał tłumaczenia przysięgłego można odebrać w biurze w godzinach jego pracy lub, po uzgodnieniu, w recepcji w godzinach 07: 00 – 21:00.

Na życzenie, możemy też odesłać je pocztą, kurierem, dostarczyć osobiście lub wysłać jego skan na wskazany adres na indywidualnie ustalonych warunkach.

(akceptujemy pliki z rozszerzeniem *.pdf, *.doc oraz *.docx)

Zapytaj o wycenę

Obok znajduje się prosty formularz wyceny. Wystarczy wpisać wymagane dane i dodać krótki opis: Czy ma to być korekta czy tłumaczenie? Przysięgłe czy zwykłe? Na jaki język? Na kiedy jest potrzebne? Można dodać wszelkie inne istotne uwagi i oczywiście dołączyć plik (skan, zdjęcie). Warto podać szybki kontakt do siebie, np. telefon, byśmy mogli łatwo się skontaktować w razie wątpliwości lub dodatkowych pytań. Jeżeli tłumaczenie potrzebne jest pilnie, ekspresowo, a najchętniej od ręki, najlepiej najpierw zadzwonić, byśmy mogli od razu ustalić wszystkie konieczne szczegóły i jak najszybciej przystąpić do realizacji zlecenia.


Masz pytania? Zadzwoń +48 600 312 110

Interesują Państwa inne tłumaczenia? Zapraszamy do kontaktu.